Stowarzyszenie "Nasze Dzieci"

Działalność

Finał Kampanii KILOMETRY DOBRA

W sobotni ranek 2.06.2018 roku dyrektor Zespołu Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych " Dom nad Baryczą" p. Piotr Borowczyk zorganizował I Charytatywny Turniej w Halową Piłkę Nożną. Do rywalizacji zaprosił: Komendę Powiatową Policji w Krotoszynie, Gminę Krośnice, Gminę Milicz oraz Bank Spółdzielczy w Miliczu. W Turnieju mimo ogromnej chęci nie wzięli udziału reprezentacji Gminy Milicz oraz Banku Spółdzielczego. W zawodach wystąpiły 4 drużyny:

1. Gmina Krośnice

2. KPP Krotoszyn

3. Crazy Team

4. Dom nad Baryczą

Gra była bardzo emocjonująca! W przerwie zawodnicy mogli wzmocnić się ciepłymi i zimnymi napojami oraz dodać sobie energii kosztując pyszne ciasta przygotowane przez panie wychowawczynie! Bardzo dziękujemy przedstawicielkom placówek za przygotowanie tych pyszności! Honorowe I miejsce w turnieju zajęła KPP Krotoszyn, za nimi na II miejcu uplasowała się drużyna Gminy Krośnice, a III miejsce zajęli nasi wychowankowie z Domu nad Baryczą! Statutka za udział w turnieju została przyznana dziewczynom z Crazy Team!

Wszystkim serdecznie dziękujemy za udział i wspólną zabawę! Podziękowania składamy również organizatorom turnieju: p. Piotrowi Borowczykowi. Panu Adamowi Przybyło, że zgodził się udostępnić nam halę w Krośnicach. Paniom, które przygotowały ciasta w każdej naszej placówce. Paniom, które przybyły, by bawić się z nami! Wszystkim za wszystko DZIĘKUJEMY!

DO ZOBACZENIA ZA ROK!

 

Zdjęcie użytkownika Natalia Richter Mędziak.