Stowarzyszenie "Nasze Dzieci"

O Nas

Skład Zarządu Stowarzyszenia ,,Nasze Dzieci"

 

Karolina Piechowiak – Prezes Zarządu 

 

Natalia Richter – Mędziak – Sekretarz Zarządu 

 

Witold Misiewicz – Skarbnik Zarządu

ADRES MAILOWY- Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Szanowni Państwo!!!

 

            Stowarzyszenie ,,Nasze Dzieci" działa na terenie powiatu milickiego od niemal 9 lat. Naszym głownym celem jest stworzenie optymalnych warunków rozwoju dzieciom, które zostały pozbawione opieki rodziców. Zadanie to realizujemy poprzez prowadzenie placówek opiekuńczo – wychowawczych (domów dziecka).

            Domy w których mieszkają dzieci udało nam się wyremontować, w dużej mierze dzięki pomocy ludzi dobrego serca. Nasi podopieczni potrzebują jednak ciągłej pomocy i wsparcia w wyrównywaniu braków rozwojowych zdrowotnych i edukacyjnych.

            Jakakolwiek pomoc zarówno finansowa jak i materialna jest dla dzieci ogromnym wsparciem. Zwracamy się zatem, z prośbą o wsparcie, którego mogą Państwo udzielić nie tracąc nic i nie dokładając z własnej kieszeni. Wystarczy rozliczając się z Urzędem Skarbowym w kwocie podatku, który jest pobierany przez fiskusa, przekazać 1% na Organizację Pożytku Publicznego, a taką jest właśnie nasze Stowarzyszenie.

            Aby to zrobić w zeznaniu podatkowym w części zatytuowanej Wniosek o przekazanie 1% podatku na rzecz  Organizacji Pożytku Publicznego (OPP) w pozycji numer KRS,

wpisać 0000311090, wnioskowana kwota wpisać kwotę 1% obliczonego podatku.

 

 

Pomóżcie nam stworzyć namiastkę domu rodzinnego dla naszych podopiecznych.